Poczuj z nami Chemię do Nauki!

 biuro@smartlab.edu.pl
500 725 752

Exploratorium


Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia edukacyjne, które odbywają się we wtorkowe i czwartkowe popołudnia w naszym
laboratorium w Gdańsku

Poprzez eksperymenty dzieci i młodzież poznają piękno otaczających nas zjawisk fizyko-chemicznych. Z naszego doświadczenia wiemy, że zabawa i eksperymentowanie są najlepszą formą Nauki, dlatego tak ważne jest, aby nasi podopieczni mogli poznawać świat przyrody samodzielnie wykonując doświadczenia. Mamy szereg interaktywnych zajęć dostosowanych do wieku i możliwości uczestników, ale staramy się jednocześnie dostosowywać program do ich zainteresowań.

Poczujcie z nami Chemię do Nauki!


Zapraszamy we wtorki i czwartki o godzinie 17:00 do laboratorium Centrum Edukacji Smart_Lab w Gdańsku Wrzeszczu

Kontakt:

Tel.: 730 725 752 lub 730 725 464
E-mail: office@smartlab.edu.pl

Obecnie kompletujemy nową grupę młodych badaczy.
Czekamy na zgłoszenia dzieci 6-12 latWarsztaty dla szkół i przedszkoli w Centrum organizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Zgłoszenia: office@smartlab.edu.plNocna Akademia Przygód czyli Parents Night out!Jedyna taka oferta spełniająca oczekiwania dzieci i rodziców. Kiedy ostatnio raz byliście na romantycznej kolacji tylko we dwoje? Kiedy się jest rodzicem niełatwo o wolny wieczór. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, więc przygotowaliśmy specjalne, comiesięczne wydarzenie pod nazwą Nocna Akademia Przygód.

Jak to wygląda w praktyce?

Zostawiacie dzieci w naszym Centrum w piątkowy wieczór (wiemy, że zwłaszcza za pierwszym razem wydaje się to niełatwe...). Dzieciaki razem z nami eksperymentują, biorą udział w zabawach i warsztatach. Za każdym razem staramy się stworzyć inny motyw przewodni naszego spotkania. Wieczorem urządzamy prawdziwe podchody z latarkami (sami pewnie pamiętacie z dzieciństwa jaka to frajda...), wspolnie jemy kolację, oglądamy fajny film przygodoway i dzieci zasypiają (nie będziemy kłamać, zwykle jest to koło północy...) W tym czasie Wy idziecie do teatru, kina, restauracji, albo ... leniuchujecie w domu przy pizzy i winie. Rano odbieracie dzieci o 9:00.

Zgłoszenia:
office@smartlab.edu.pl lub 730 725 752