Poczuj z nami Chemię do Nauki!

 biuro@smartlab.edu.pl
500 725 752

smart_PRZEDSZKOLA


Unikalne formy edukacji i zabawy. Innowacyjne scenariusze. Zajęcia cotygodniowe, comiesięczne lub jednorazowe - dla dzieci przedszkolnych (od 3 lat). Eksperymenty to, obok baletu, angielskiego czy karate, doskonałe zajęcia dla preschoolersów!

Kiedy najlepiej zacząć eksperymentować? Odpowiedź jest prosta: jak najszybciej! Rodzimy się przecież z naturalną tendencją do eksperymentowania.​Nasze innowacyjne zabawy edukacyjne są skierowane już do ... 3-latków!

Eko-chemia dla przedszkolaków

Z pewnością wiecie, że Wasze dzieci i podopieczni to ciekawscy i żądni wiedzy badacze przyrody. My z kolei dosknale zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepiej zacząć uczyć je właśniewtedy, gdy łakną wiedzy, ale kiedy jeszcze nikt im nie powiedział, że nauka to nie zabawa. Przecież jest wprost przeciwnie! Pokażemy pięko zjawisk przyrodniczych, proste
i ciekawe doświadczenia, które mogą samodzielnie (i oczywiście bezpiecznie!) wykonać. Zajęcia są tak zapojektowane, aby rozbudzać naturalną ciekawość dzieci wobec świata.Specjalnie dla dzieci przedszkolnych organizujemy:

Szybki kontakt:
tel. 730 725 752
office@smartlab.edu.pl

Warsztaty
od 15zł / osobę

- cotygodniowe
(jesteśmy twórcami innowacyjnego programu edukacyjnego obejmującego całoroczne zajęcia eksperymentalne z nauk przyrodniczych)
- comiesięczne
- jednorazowe

Program edukacyjny obejmuje zajęcia przyrodnicze, elementy chemii, fizyki, ekologii i biologii

Pokazy
od 350 zł

pokazy (także z elementami teatralizacji) uwzględniają aktywny udział uczestników

pokazy tematyczne, inspirowane filmami i literaturą
Pikniki

Dni dziecka, Dni rodziny, Imprezy tematyczne i okolicznościowe, EduPikniki, gry i zabawy terenowe

wśród atrakcji m.in.: zamykanie w ogromnej bańce mydlanej, gigantyczne torby wiatrowe; stanowiska: kreatywne, plastyczne, biologiczne, chemiczne, fizyczne, archeo, elektryczność, ekologia, konstrukcje, LEGO, mikroświat, animacje, gry i zabawy

Zapewniamy: konferansjera, DJ'a, namioty, nagłośnienie, pełną infrastrukturę piknikową

Dzieci czerpią wiele radości z poszukiwań, eksperymentów i obserwacji. Nie odbierajmy im tej przyjemności. My zainteresujemy Nauką nawet 3-latka!

Nasze doświadczenie

Jako naukowcy, wyniki naszych projektów prezentujemy podczas Konferencji Dydaktycznych:

A. Mietlarek-Kropidłowska, Bajkowe doświadczenia dla najłodszych, Konferencja "Nie boimy się chemii",
CEN, Gdańsk, 2012​

A. Mietlarek-Kropidłowska, P. Mietlarek, Chemiczna klekografia i inne eksperymenty rodem z Akademii Pana Kleksa, Konferencja "Nie boimy się chemii", CEN, Gdańsk, 2012​

Nasze zajęcia prezentowaliśmy także podczas Festiwali Nauki w Warszawie w 2012 i 2013 roku. Nasi podopieczni inspirowali na zaproszenie Urzędu Patentowego RP inne dzieci i zachęcali je do własnych poszukiwań.

Możecie nas również zobaczyć w programie TVP Oferta Pana Alberta, gdzie Kasia i Zuzia prezentują bardzo suchy lódBezpieczeństwo!

Jako Rodzice, wiemy, że równie ważne, jak zdobywanie wiedzy przez nasze pociechy, jest ich bezpieczeństwo, dlatego też kładziemy na ten aspekt pracy zawsze niezwykle duży nacisk. Młodzi eksperymetatorzy podczas zajeć mają fartuchy i okulary ochronne. Jeżeli Twoje dziecko jest alergikiem, wyposażymy je w rękawice ochronne (także z tworzyw innych niż lateks). Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

W Smart_Lab odmieniamy oblicze nauki...
                               ...i odczarowuje Chemię!
Chcecie uatrakcyjnić ofertę zajęć Waszych dzieci o nasze innowacyjne zajęcia dla maluszków, łączące zabawę i naukę? Pobierzcie, znajdujący się obok, plik prezentujący naszą ofertę przedszkolną i przedstawcie Dyrektorowi lub Rodzicom. Nasze zajęcia w Waszym przedszkolu są gwarancją otwarcia dzieci na świat przyrody i zaszczepienia w nich pasji poznawania tego świata!