Poczuj z nami Chemię do Nauki!

 biuro@smartlab.edu.pl
500 725 752

smart_POKAZY


Nie musisz już iść do kina, ani włączać kanału naukowego w TV. Z nami weźmiesz udział w niezwykłym widowisku. Daj się porwać rozrywce na miarę XXI wieku. Poczuj magię Nauki.Specjalizujemy się w pokazach podczas Dni Otwartych, pikników, uroczystości szkolnych, gminnych czy firmowych. Organizujemy pokazy w szkołach i przedszkolach. Posiadamy profesjonalny sprzęt, doświadczenie oraz nieograniczony zapał do pracy.

Chemia, biologia i fizyka to często przedmioty postrzegane w szkole jako trudne. W czasie naszych pokazów zobaczysz, że iście magicznych sztuczek mogą dokonywać jednak także mugole (czyli zwykli śmiertelnicy). Będą obłoki gazowe, płonące ręce i banknoty, wybuchowe balony, zmiana wysokości głosu, tęcze barw, reakcje oscylacyjne, ciekły azot i suchy lód, powstające na Waszych oczach dymiące napoje, węże, słupy piany. Niektóre reakcje prowadzimy w kompletnej ciemności. Pokażemy różnobarwne sympatyczne atramenty, ale także znikające napisy. Wyczarujemy zielony ogień, zmusimy balony do kurczenia się, piłkę do wirowania, bez dmuchania wypełnimy gazem rękawicę gumową. Wykonamy nawet reakcję halloweenową! Chcecie zobaczyć ogromne bańki mydlane? Nie ma sprawy...

Mrożące krew w żyłach eksperymenty
czyli gazy kriogeniczne w akcji

Ogniste efekty specjalne
czyli pokaz, który naprawdę rozgrzewa atmosferę!

Chemia Nocą
czyli co dzieje się w laboratorium, gdy wszyscy śpią...

Zobaczyć niewidoczne
czyli jak zobaczyć to, czego na codzień nie widać

Wyspa Dobrej Energii
czyli poczuj dobrą energię

Chemiczne czary-mary i ... Harry!
czyli tajemnice magów, czarodziejów i wróżek bardzo naukowym (choć przymrużonym) okiem

Potęga Elektryczności
czyli generator van der Graafa w akcji, czy prąd tyka elektryka(?), budowanie obwodów oraz mega skrzynia z elekto-zabawami

Fascynujące reakcje
czyli najbardziej widowiskowe doświadczenia, które na długo zapadną w pamięć widowni

Chemia żywiołów
poznaj najciekawsze doświadczenia z wodą, ogniem i powietrzem w rolach głównych

Chemia kolorów
Jaka jest chemia? KOLOROWA. A wszystkie kolory (nie tylko tęczy) zobaczycie na naszym pokazie. Będzie chemiczny kameleon, 5 barw z 1 roztworu, zaklęcie na monety oraz zmieniające kolor roztwory.

Wystrzałowe reakcje
Pokaz nie tylko na karnawał! Będzie naprawdę wystrzałowo...

Pamiętając, że Nauka ma to do siebie, że zamiast o niej pisać zdecydowanie lepiej jest zostać jej aktywnym uczestnikiem, zapraszamy do kontaktu z nami.